Rear Projection Film

صفحات نانواکریلیک – Rear Projection Film

یکی از محصولات جدید مورد استفاده در بحث تکنولوژیهای تصویری rear projection film یا گلس پروجکسن با استفاده از صفحات نانواکریلیک می باشد. این لایه نازک انقلابی در صنعت تصویر ایجاد کرده است. چرا که با این روش به راحتی می توان تصویری با کیفیت Full HD  و در سایزی بسیار بزرگ و البته قیمتی بسیار نازل را روی هر شیشه ای داشت.

rear projection film

این لایه فیلم بر روی شیشه معمولی نصب و باعث می شود که شیشه همانند یک پرده نمایش عمل نماید. البته کیفیت این لایه بسیار بالاتر از پرده نمایش می باشد.

در این سیستم یک Projector  معمولی در پشت شیشه نصب شده و تصویر تابیده شده به شیشه توسط افراد در هر دو طرف شیشه قابل رویت است. استفاده از این Rear projection film  در همه جا امکان پذیر است. در خانه (بجای تلویزیون) ، سر در مغازه ها ، فضای داخل فروشگاهها ، ادارات ، اتاقهای کنفرانس و یا هر جای دیگر.

rear projection film

Rear Projection film در پنج رنگ در طیفهای بیرنگ تا مشکی (transparent، سفید،خاکستری،خاکستری تیره و مشکی) قابل عرضه می باشد.

نمونه ای از محصول را در عمل در زیر میتوانید مشاهده فرمایید:

جایگزینی مناسب و با پرستیژ به جای تلویزیون

پخش هیجان انگیز سه بعدی روی شیشه با این تکنولوژی

و استفاده از این تکنولوژی و تکنولوژی لمسی میتوانید صفحات مونیتور فوق العاده زیر را داشته باشید

برای تهیه محصول و یا اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کلید واژه ها : فویل, فویل نانو اکریلیک, پخش تصویر روی شیشه, گلس پروجکشن, ویترین نمایشگر, پروجکشن , خرید ویدئوپروژکتور , پروژکتور ال ای دی, قیمت پروژکتور, پروژکتور جیبی, ویدیو پروژکتور, ویدئو پروژكتور, پروجکشن, ویدئو پروجکشن, ویدئو پرژکتور, ویدیو پرژکتور, خرید پروژکتور, ویدئو پروژکتور اپسون, قیمت ویدیو پروژکتور, پایه ویدئو پروژکتور, ویدئو پروژکتور خانگی, انواع پروژکتور,قیمت پرژکتور,ویدئو پروژکتور ارزان,انواع تلوزیون,ویترین,ویترین مغازه, ویترین فروشگاه, تبدیل شیشه به نمایشگر, هوشمندسازی کافه

× گفتگو با من