پرسش های متداول

سوالی دارید؟ پاسخ ها در اختیار ما است

به بخش سوالات متداول مربوط به محصولات ما خوش آمدید
 • ** فویل های خازنی لمسی از چه سایزی موجود می باشند؟

  فویل های لمسی از حداقل سایز 10 اینچ و تا سایز 240 ساخته می شوند ولی در حال حاضر ما از سایز 21.5 اینچ تا 55 اینچ ارائه می کنیم

 • ** من میز رستوانی دارم ، آیا می توانم از همان ها استفاده کنم؟

  ترجیح ما استفاده از میز خود مجموعه ها برای فرآیند هوشمندسازی می باشد . این کار بدلیل اینکه هم میزها عموما همسان با دکوراسیون محل می باشند و هم با اینکار نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد مورد پسند مجموعه ها می باشد. اما بعضی از میز ها فضای کافی برای اضافه کردن این امکانات ندارند و نیاز به تعویض این میزها می باشد.

 • ** تفاوت بین صفحه لمسی خازنی و مقاومتی

  در شروع لمسی سازی مانیتورها و تلویزیون ها تکنولوژی مقاومتی بیشتر از خازنی مورد استقبال قرار گرفت. در کل هر دو تکنولوژی رفتار یکسانی را دارند.

  اما تفاوت های مشخصی بین این دو وجود دارد:

  فناوری صفحه نمایش لمسی خازنی واقعا بی نظیر است و مزایای بی شماری از جمله افزایش حساسیت لمسی ، صفحه نمایش روشن تر و واضح تر و پشتیبانی چند لمسی در حالی که ترک ها و خراش های جدی مانع عملکرد کلی نمی شوند.

  صفحه نمایش لمسی مقاومتی به فشار مکانیکی ساخته شده توسط انگشت یا قلم تکیه می کند ، در حالی که صفحه نمایش لمسی خازنی به تکانه های الکتریکی بدن انسان وابسته است و باعث ایجاد میدان الکتریکی صفحه می شود. در اصل ، صفحه های مقاومت به فشار متکی هستند و صفحه های خازنی از الکترودها برای حس کردن خواص رسانا استفاده می کنند.

   

 • ** برای فویل نانو اکریلیک از چند نوع پروژکتوری می توان استفاده کرد؟

  بسته به پوزیشن و موقعیت نوری محل نصب بک پروجکشن اکثر پروژکتورها که حداقل 3500 انسی لومن قدرت تابش دارند قابلیت استفاده را دارند.

  البته قبل از نصب نیاز به بازدید از محل توسط کارشناسان ما و یا حداقل ارسال عکس های مناسب توسط مشتری می باشد.

 • ** آیا برای لمسی سازی با تکنولوژی IR نیاز به تلویزیون خاصی می باشد.

  تقریبا اکثر تلویزیون ها و یا مانیتورهایی که حداقل لبه برای نصب فریم IR را دارند ،امکان نصب فریم بر روی خود دارند. البته امکان نصب این قاب بروی تلویزیون های منحنی نیز طبیعتا وجود ندارد. تلویزیون هائی که از تکنولوژی پلاسما استفاده می کنند هم به بدلیل نویز پذیری قابلیت نصب را ندارند . به جز این موارد سایر تلویزیون ها محدودیت نصب فریم لمسی را ندارند

 • ** چه سایزهائی از فریم لمسی را می توانم سفارش دهم؟

  در حال حاضر سایزهای استاندارد تلویزیونی از قبیل 65،55،49،43،32 معمولا به تعداد در شرکت موجود می باشد ولی برای سایز سازهای از رنج 32 تا 100 اینچ نیاز به ثبت شفارش می باشد که پش از انجام امور مالی نسبت به ساخت و تحویل آن به مشتری اقدام می گردد

× گفتگو با من