کسپراسکای-Kaspersky

کسپراسکای

شركت کسپرسکای (کسپراسکای-Kaspersky)

Kaspersky Lab یك گروه بین‌المللی است كه بیش از 1700 متخصص كاملاً برجسته را در استخدام خود دارد و دفتر مركزی آن واقع در مسكو است؛ كه بسان سایر شعبات اصلی آن در اقصا نقاط جهان، سرپرستی فعالیت‌های نمایندگی‌های محلی و شركای شركت را در پنج نقطه جهان، یعنی: اروپای غربی، اروپای شرقی، خاورمیانه و آفریقا، آمریكای شمالی و جنوبی و منطقه آسیای شرقی و اقیانوسیه و ژاپن به عهده دارد. این شركت در حال حاضر در بیش از صد كشور از نقاط مختلف جهان فعالیت دارد. محصولات و فناوری‌های آن، امروزه چتری حمایتی برای افزون بر 300 میلیون كاربر در دنیا گسترده است.
بدنه تصمیم‌گیری اصلی این گروه بین‌المللی، هیئت مدیره آن است كه مسئول پیاده سازی استراتژی توسعه جامع و انتصاب مدیران ارشد است. این مجمع از ? سهامدار و مدیر ارشد تشكیل می‌شود كه هر كدام به نمایندگی از یك حوزه سرپرستی مركزی و منطقه جهانی در هیئت حضور دارند.

 

دانش و تجربه منحصربه فرد

در سال 2010 کسپراسکای-Kaspersky سیزدهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. بی‌شك، ارزشمندترین دارایی شركت اندوخته گران‌قدری است كه از دانش و تجربه در این سالیان مبارزه با ویروس‌ها و سایر تهدیدات IT حاصل كرده و برای ما امكان توسعه بیش از پیش كار خود را در زمینه مبارزه با بدافزارها فراهم نموده است. و كمك كرده است تا در رقابت با رقبا همواره یك گام جلوتر باشیم و بتوانیم برای كاربرانمان قابل اعتمادترین سطح از امنیت و محافظت را در برابر انواع حملات جدید تأمین كنیم.

 

آنتی ویروس كسپرسكی

Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای كه دارد، هم اكنون تبدیل به یكی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. محصول اصلی شركت، Kaspersky anti – Virus، مرتباً از رهگذر آزمایش‌هایی كه مراكز پژوهشی بین‌المللی معتبر و نشریات IT انجام می‌دهند، جوایز برتر را دریافت می‌كند. لابراتوار کسپراسکای-Kaspersky همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تكنولوژیك در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است؛ از جمله راه‌حل‌های همه جانبه برای لینوكس، یونیكس و NetWare؛ یك تحلیل‌گر شهودی نسل جدید كه برای تشخیص ویروس‌های جدیداً منتشر شده طراحی شده، محافظت مؤثر در برابر ویروس‌های كلان و چند ریختی، پایگاه داده آنتی ویروس كه به طور پیوسته به روز می‌شود و ابداع تكنیكی برای تشخیص ویروس‌ها در فایل‌های آرشیوی و زیپ شده. anti – Virus 2019 کسپراسکای-Kaspersky محصولی است كه هدف آن كاربران پیشرفته‌تر است. این آنتی ویروس مجهز به فناوری‌های ضد ویروس اثبات‌شده‌ای است كه امنیت كامل را برای میلیون‌ها كاربر در سراسر جهان تأمین می‌كند.
تصور اینكه صنعت ضدویروس‌ها بدون فناوری‌های متعددی كه لابراتوار کسپراسکای-Kaspersky خلق و ابداع كرده چگونه می‌توانست باشد، دشوار است. واقعیت این امر را می‌توان با نگاهی به عناوین شركت‌های نرم افزاری معتبر متعددی كه امروزه موتور آنتی ویروس كسپرسكی را برای محصولات خود برگزیده‌اند، نیز دریافت؛ شركت‌هایی چون: Safenet (ایالات متحده آمریکا)، alt-N(ایالات متحده آمریکا)، Blue Coat (ایالات متحده آمریکا)، Clearswift (انگلستان)، Communigate Systems (ایالات متحده آمریکا)، Critical Path (ایرلند)، D-Link (تایوان)، Finjan (ایالات متحده آمریکا)، GFI (مالت)، IBM (ایالات متحده آمریکا)، Juniper (ایالات متحده آمریکا)، LaNDesk (ایالات متحده آمریکا)، Microsoft (ایالات متحده آمریکا)، Netasq (فرانسه)، Netgear (ایالات متحده آمریکا)، Parallels (روسیه)، Sonicwall (ایالات متحده آمریکا)، WatchGuard (ایالات متحده آمریکا) و ZyXEL (تایوان).

 

Kaspersky Internet Security 2019

نیز یك محصول جدید آزمایشگاه‌های كسپرسكی است كه ویژه كاربران خانگی است و برای رایانه‌های شخصی ایمنی كامل را در مقابل انواع تهدید‌های اینترنتی به ارمغان می‌آورد. این راه‌حل امنیتی شامل HIPS (سرنام سیستم جلوگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان) می‌شود كه نوعی فناوری كنترل فعالیت كاربردی است كه برای هر برنامه‌ای، حتی برنامه‌های جدید، یك درجه امنیتی مشخص می‌كند. این برنامه نخستین ضد ویروسی است كه مجهز به تكنولوژی sandbox است؛ فناوری‌ای كه با استفاده از مجازی سازی، یك محیط اجرایی ایزوله ایمن برای برنامه‌ها فراهم می‌كند. Kaspersky Internet Security 2019همچنین به كاربران امكان بهره‌گیری از شبكه ایمن كسپرسكی (Kaspersky Security Network) را كه یك سیستم ابداعی برای كنترل بدافزارهای منتشر شده است، می‌دهد.

 

Kaspersky Mobile Security

یك راه‌حل امنیتی كاربرپسند و قابل اعتماد است كه از دستگاه‌های همراه در برابر حملات شبكه، بدافزارهایی كه هدفشان پلتفرم‌های موبایل است و هرزنامه‌های پیامكی، محافظت می‌كند. در صورتی كه تلفن همراه مفقود شود نیز داده‌های موجود در حافظه آن، همچنان مورد محافظت قرار خواهند گرفت.

 

Kaspersky PURE

نیز یك راه‌حل جامع برای محافظت از شبكه‌های خانگی است. کسپراسکای-Kaspersky ناب معرف كلاسی جدید از محصولات کسپراسکای-Kaspersky است كه یك محیط دیجیتالی ایمن و خلاق را برای هر كاری كه شما از رایانه‌تان بدان منظور استفاده می‌كنید، حاصل می‌آورد.
شیوه‌‌های محافظتی كامل در برابر انواع و اقسام تهدیدهایی كه از محیط وب برمی‌آیند را با قابلیت‌های نوین و پیشرفته‌ای چون امكانات نظارتی بیشتر والدین، ابزارهای رمزینه‌سازی و پشتیبانی از دادگان، یك برنامه مدیریت رمز عبور و امكان مدیریت كل شبكه خانگی یا تنظیم بهینه تنظیمات امنیتی مرورگر وب و سیستم عامل كلیه رایانه‌های موجود در شبكه، تلفیق و ادغام كرده است.
کسپراسکای-Kaspersky ناب در عین حال تمام امكانات و قابلیت‌هایی را كه كاربران kaspersky anti-Virus وKaspersky Internet Security با آن آشنا بودند و از آنها استفاده می‌کردند، حفظ كرده است؛ مواردی شامل فناوری نوین Sand box (تكنولوژی‌هایی كه به برنامه‌های مشكوك اجازه اجرا منتها در محیطی مجازی و ایمن را می‌دهند)، تشخیص پیشگیرانه تهدیدات ناشناس، كنترل برنامه‌ها و ایجاد محدودیت براساس سطح دسترسی برای نرم افزارهای مشكوك به نام‌های عبور، لاگین‌ها، اطلاعات شخصی و تنظیمات سیستم عامل.

 برای خرید محصول خانگی کسپراسکای-Kaspersky Internet Security با قیمت استثنائی 90 هزارتومان بجای 370 هزار تومان برای سه دستگاه همزمان با ما تماس بگیرید.

http://pegahnet.com/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

 

کلمات کلیدی : فروش کسپرسکی , فروش kaspersky , فروش کسپراسکای , لایسنس کسپرسکی , لایسنس کسپراسکای , لایسنس kaspersky , فروش آنتی ویروس , آنتی ویروس , فروش آنتی ویروس کسپرسکی , فروش آنتی ویروس kaspersky , فروش آنتی ویروس کسپراسکای , نمایندگی کسپرسکی در ایران , نمایندگی کسپراسکای در ایران , کسپرسکی , کسپراسکای , نمایندگی کسپرسکی , نمایندگی کسپراسکای , نمایندگی kaspersky , نمایندگی کسپرسکی در ایران , خرید کسپرسکی , خرید kaspersky , خرید لایسنس کسپرسکی , خرید لایسنس kaspersky,kaspesky 2019

× گفتگو با من