نرم افزار مدیریت استراتژیک

benefits

outputs

featueres

video

 

 

 

نرم افزار راهبردنگار، یک نرم افزار مدیریت استراتژیک است که به شما یاری می رساند به شکلی عملی و کاملا ملموس استراتژی ها را به محور برنامه های جاری سازمان بدل سازید. این نرم افزار با فراهم آوردن امکاناتی همچون برنامه ریزی و ارزیابی بر مبنای کارت امتیازی متوازن، نظارت و پایش از طریق داشبورد کنترل عملیات، طرح ریزی و پیگیری نقشه راهبردی سازمان و اقدامات عملیاتی مرتبط با آن و گزارشگیری از میزان پیشرفت برنامه ها در سطوح مختلف و از منظرهای مختلف، ابزاری کارآمد برای مدیریت اثربخش فرآیند اجرای راهبرد در اختیار مدیران قرار می دهد.نرم افزار مدیریت استراتژیک

راهبردنگار گامی است برای تحقق برنامه های استراتژیک

از طریق:

  •  دسته بندی هدف ها و آماج استراتژیک سازمان
  • تعیین نتایج استراتژیک مورد انتظار در بخش های مختلف سازمان
  •  تعریف گام های عملی در اجرای استراتژی
  •  تعیین مسئولیت ها و تقسیم وظایف در اجرای استراتژی ها
  •  تعیین شاخص های ارزیابی عملکرد استراتژیک
  •  پایش مستمر میزان پیشرفت فرآیند اجرای استراتژی

 

نرم افزار مدیریت استراتژیک راهبردنگار بر مبنای ترکیبی از چارچوب­های برتر اجرای استراتژی طراحی شده است که به تناسب نیاز سازمانهای ایرانی، بومی­سازی شده است. راهبردنگار مبتنی بر رویکردی چندبعدی است که عملکرد سازمان را از ابعاد مختلف بررسی می­کند و با توجه به ساختار علت و معلولی حاکم بر آن، مدیریت سازمان می­تواند مشکلات و ایرادات سیستم را در یک نگاه کشف و ریشه یابی کند.

نرم افزار مدیریت استراتژیک راهبردنگار علاوه بر کمک به سازمان در تبدیل استراتژی به عملیات روزمره، نقشه راهی برای تحقق اهداف سازمان فراهم می­کند.

دانلود بروشور

مدیریت استراتژیک

راهبردنگار با بهره گیری از ابزارهای نرم افزاری، به شما کمک می­کند استراتژی های چالشی شرکت را به نتایجی ملموس و قابلیت­هایی پایدار بدل سازید.

راهبردنگار شیوه ای آسان و کاربرپسند برای اجرای استراتژی­ها است که می­تواند گزارشاتی به روز و دقیق از وضعیت سازمان ارائه دهد و به مدیران کمک می­کند به طور مستمر به پایش اقدامات اجرایی سازمان در راستای دستیابی به اهداف و کشف و اصلاح انحراف های عملکردی بپردازند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 

تماس آنلاین با ما

در حال حاضر قادر به پاسخگویی آنلاین نیستیم. لطفا با ارسال ایمیل ما را از درخواست خود با خبر کنید

سوالی دارید؟ خوشحال می شویم تا در صورت امکان در خدمتتان باشیم

برای شروع به گفتگو کلیک کنید