نرم افزار مدیریت استراتژیک

benefits

outputs

featueres

video

 

 

 

نرم افزار راهبردنگار، یک نرم افزار مدیریت استراتژیک است که به شما یاری می رساند به شکلی عملی و کاملا ملموس استراتژی ها را به محور برنامه های جاری سازمان بدل سازید. این نرم افزار با فراهم آوردن امکاناتی همچون برنامه ریزی و ارزیابی بر مبنای کارت امتیازی متوازن، نظارت و پایش از طریق داشبورد کنترل عملیات، طرح ریزی و پیگیری نقشه راهبردی سازمان و اقدامات عملیاتی مرتبط با آن و گزارشگیری از میزان پیشرفت برنامه ها در سطوح مختلف و از منظرهای مختلف، ابزاری کارآمد برای مدیریت اثربخش فرآیند اجرای راهبرد در اختیار مدیران قرار می دهد.نرم افزار مدیریت استراتژیک

راهبردنگار گامی است برای تحقق برنامه های استراتژیک

از طریق:

  •  دسته بندی هدف ها و آماج استراتژیک سازمان
  • تعیین نتایج استراتژیک مورد انتظار در بخش های مختلف سازمان
  •  تعریف گام های عملی در اجرای استراتژی
  •  تعیین مسئولیت ها و تقسیم وظایف در اجرای استراتژی ها
  •  تعیین شاخص های ارزیابی عملکرد استراتژیک
  •  پایش مستمر میزان پیشرفت فرآیند اجرای استراتژی

 

نرم افزار مدیریت استراتژیک راهبردنگار بر مبنای ترکیبی از چارچوب­های برتر اجرای استراتژی طراحی شده است که به تناسب نیاز سازمانهای ایرانی، بومی­سازی شده است. راهبردنگار مبتنی بر رویکردی چندبعدی است که عملکرد سازمان را از ابعاد مختلف بررسی می­کند و با توجه به ساختار علت و معلولی حاکم بر آن، مدیریت سازمان می­تواند مشکلات و ایرادات سیستم را در یک نگاه کشف و ریشه یابی کند.

نرم افزار مدیریت استراتژیک راهبردنگار علاوه بر کمک به سازمان در تبدیل استراتژی به عملیات روزمره، نقشه راهی برای تحقق اهداف سازمان فراهم می­کند.

دانلود بروشور

مدیریت استراتژیک

راهبردنگار با بهره گیری از ابزارهای نرم افزاری، به شما کمک می­کند استراتژی های چالشی شرکت را به نتایجی ملموس و قابلیت­هایی پایدار بدل سازید.

راهبردنگار شیوه ای آسان و کاربرپسند برای اجرای استراتژی­ها است که می­تواند گزارشاتی به روز و دقیق از وضعیت سازمان ارائه دهد و به مدیران کمک می­کند به طور مستمر به پایش اقدامات اجرایی سازمان در راستای دستیابی به اهداف و کشف و اصلاح انحراف های عملکردی بپردازند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

 

× گفتگو با من