Ipoque

ipoque

از زمان عرضه اینترنت به کاربران محلی و راه دور، یکی از چالشهای اصلی مدیران کنترل شبکه بوده است.در اوایل کار این چالش با محصولات مدیریت پهنای باند ساده قابل حل بود ولی با توجه به گسترش تکنولوژی این محصولات و عدم امکان کنترل میزان استفاده نرم افزارها این محصولات عملا محدود به استفاده در شبکه های کوچک شدند.

با گذر زمان تجهیزات کنترل و مدیریت پهنای باند با افزودن تکنولوژی DPI عملا بیشتر وظیفه کنترل میزان استفاده Application ها را داشتندو بیشتر به محصولات QoS شناخته میشوند.

در حال حاضر شرکتهای عرضه کننده این محصولات که در قدرت مناسبی باشند بسیار کم تعداد هستند که از جمله آنها میتوان به Ipoque, BlueCoat, Procera, Allot نام برد.

شرکت فن آوران ارتباطات پگاه با بیشترین سابقه در زمینه فروش محصولات تخصصی در این زمینه فعالیت داشته است و مفتخر است که در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری شرکت Ipoque در حال عرضه این محصولات می باشد.

شرکت ایپوک Ipoque علاوه بر محصولات کنترل  و مدیریت پهنای باند ، محصول بسیار حرفه ای و منحصربفردNet reporter را که محصولی سخت افزاری است را برای مانیتورینگ و پایش شبکه عرضه میکند.

نکته قابل توجه در محصولات Ipoque اینست که این محصولات با توجه به مدل طراحی و قیمت نسبتا بالا،مناسب برای شبکه های با سایز بزرگ و خیلی بزرگ (بیش از 200 کامپیوتر و یک گیگابیت پهنای باند) می باشند.

شرکت Ipoque همچنین دارای محصولات قدرتمندی در زمینه مانیتورینگ و آنالیز شبکه تحت عنوان Net Reporter می باشد.

محصولات شرکت Ipoque بسیار مورد توجه سرکتهای فروشنده پهنای باند و اپراتورهای موبایل قرار گرفته است.شرکت Ipoque توسط متخصصین آلمانی در سخت افزارهای انحصاری عرضه میگردند.

graphic-ipoque-portfolio

شرکت فن آوران ارتباطات پگاه به عنوان نماینده شرکت Ipoque آمادگی مشاوره و عرضه مناسبترین محصول در این تکنولوژی است.

http://pegahnet.com/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

تماس آنلاین با ما

در حال حاضر قادر به پاسخگویی آنلاین نیستیم. لطفا با ارسال ایمیل ما را از درخواست خود با خبر کنید

سوالی دارید؟ خوشحال می شویم تا در صورت امکان در خدمتتان باشیم

برای شروع به گفتگو کلیک کنید