فایروال Fortigate

محصولات امنیتی (فایروال fortigate) و شبکه ای فورتینت

فورتینت منحصرا بهترین هدف برای دستیابی به امنیت كامل در زمینه های (firewall, antivirus, intrusion prevention systems (IPS), VPN, Web filtering anti-spam and traffic shaping) می باشد كه تحت نام فایروال FortiGate عرضه شده و شامل مدیریت یكپارچه مقابله با تهدیدات امنیتی است.

فورتی نت همچنان به فروش محصولات خود ادامه میدهد. فایروال FortiGate بیشترین اطمینان امنیتی را بصورت یكپارچه شامل موارد firewall, VPN, antivirus, intrusion detection/prevention, Web filtering, antispam, antispyware و traffic shaping برروی یك دستگاه ارائه میدهد. این دستگاه به آسانی قابلیت شناسایی و پاك سازی شبكه های آلوده به تهدیدات امنیتی را در مقایسه با سایر محصولات مشابه داراست.

نتایج استنتاج شده از درآمیختن انواع تهدیدات امنیتی با یكدیگر نیاز به بزرگترین عاملیت یكپارچه كه انعطاف پذیری داشته باشد خواهد داشت و این امر باعث افزایش ناگهانی فروش محصولات است.

آقای Charles Kolodgy مدیر تحقیقات امنیتی شركت IDC گفت: فورتی نت برای دومین سال پیاپی به این مهم دست پیدا میكند و این امر را تا رسیدن به بینهایت ادامه خواهد داد. مزایای سیستم انحصاری ASIC در محصولات FortiGate دربحث كارایی و انعطاف پذیری محصول و همچنین هزینه های آن راه حلی مناسبی است جهت جمع آوری و تركیب محصولاتی نظیر SSL VPN و VoIP بر روی سخت افزار فعلی.

از زمان معرفی فورتی نت در ماه می سال 2002، محصولات FortiGate پیشرفت قابل توجهی را بدست آورده اند. از آنجمله میتوان به فروش بیش از 100.000 دستگاه در سراسر جهان اشاره كرد. این محصولات توانسته اند جوایز متعددی را در زمینه های مختلف كسب كنند. از آنجمله میتوان به كسب شش گواهینامه مجزا از شركت ICSA شامل firewall, server antivirus, desktop antivirus, intrusion detection/prevention, IPSec VPN و SSL VPN و گواهینامه NSS برای تكنولوژی IPS اشاره كرد.

Ken Xie موسس بخش COE و سخنگوی فورتی نت  می گوید: مشتریان در سراسر جهان با توجه به درك منفعت استفاده از محصولات امنیتی فورتینت آنرا بعنوان راه حل اول انتخاب میكنند. محصولات فورتینت بهترین كلاس امنیتی را بصورت یك محصول واحد و مجتمع كه توانایی اعمال بر روی تمامی تهدیدات امنیت شبكه ای ایجاد میشوند را فراهم میكند.

شركت فورتی نت در بازار مدیریت یكپارچه حملات (UTM) پیشگام بوده و بهترین تجهیزات امنیت شبكه را كه شامل فایروال ، آنتی ویروس ، VPN ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، جلوگیری از هرزنامه ها ، فیلتر كردن سایتها و مدیریت ترافیك می شوند در راه حلهای امنیتی شبكه ارائه داده است.

فورتی نت پیشرفت قابل توجهی در بازار تجهیزات امنیتی در زمان بسیار كوتاهی از خود نشان داده است. آخرین گزارش IDC كه نشان می دهد چگونه هر شركتی با هر گستردگی می تواند به سرعت از دستگاههای FortiGate استفاده نماید ، امروزه ما را جزء پیشگامان توزیع كننده تجهیزات امنیتی قرارداده است.
سری های فایروال فورتی گیت شركت فورتینت كه جزء سیستمهای مدیریت یكپارچه حملات می باشند بیشترین سطح امنیت موجود را باتركیب بهترین و برترین برنامه های كاربردی شامل فایروال ، آنتی ویروس ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، VPN ، فیلتر سایتها ، جلوگیری از هرزنامه ها و مدیریت ترافیك شبكه ارائه می دهند.

سیستمهای فورتی گیت دارای گواهینامه های +EAL4 و NSS بوده و همچنین تنها سیستمهای امنیتی هستند كه چهار بار از ICSA تائیدیه گرفته*اند. سیستمهای فورتی گیت یك لایه بحرانی بلادرنگ، در حفاظت آنتی ویروس بر مبنای شبكه اضافه می كنند كه نرم افزارهای آنتی ویروس را تكمیل نموده و بدون اینكه طراحی را هزینه بر و كارآیی را پایین بیاورند از استراتژی ” پدافند در عمق ” پشتیبانی می نماید.

فورتی نت پیشرو و پیشگام در مدیریت یكپارچه جلوگیری از تهدیدات امنیتی، تنها تولیدكننده پروسسورهای شتابدهنده ASIC در زیرساخت محصولات امنیتی همزمان شبكه ای، توسط تیم تحقیقاتی و توسعه IDC برای دومین سال پیاپی بعنوان سردمدار یكپارچه سازی مقابله با تهدیدات امنیتی معرفی شد.

محصولات مختلف شرکت فورتی نت در زیر آورده شده است:

  • فایروال fortigate :این محصول می تواند یک راه حل جامع و کامل جهت برقراری امنیتفایروال Fortigate با مناسب ترین هزینه را فراهم نماید. با کمک این محصول خواهید توانست با ایجاد فایروال و پیاده سازی پروفایل های امنیتی شبکه خود را از نفوذ و ویروسها و حملات حفظ نموده و توانایی فیلترینگ محتویات وب و شناسایی هرزنامه ها را هم داشته باشید. کنترل محتویات ترافیک و Application ها را نیز می توان با این دستگاه انجام داد.
  • FortiWiFi :این محصول جهت برقراری امنیت شبکه های wifi استفاده می شود. در واقع این محصول دارای همان ویژگیهای فایروال fortigate می باشد و می تواند به عنوان یک Access Point در شبکه های وایرلس نیز باشد.
  • FortiWeb :این محصول فایروالی جهت برقراری امنیت application های تحت وب و XML می باشد که می تواند استفاده از این نوع کاربردها را امن نموده، شتاب دهد و یا Balance کند.
  • FortiAnalyzer : این دستگاه یک سیستم ذخیره رویدادها، تجزیه و تحلیل و تولید گزارش از تمامی محصولات شرکت فورتی نت با امکانات اضافه تری نظیر vulnerability assessment (ارزیابی نفوذ) و event correlation (ارتباط رخدادها).
  • FortiMail : FortiMail یک محصول امنیتی پیشرفته برای جلوگیری از تهدیدات موجود در Email Server ها می باشد و علاوه بر آن خود محصول می تواند بعنوان یک Mail Server امن باشد .
  • FortiCarrier : مجموعه تجهیزاتی است ساخته شده با هدف پایداری امنیت و برای حفاظت از برنامه ها و سخت افزارهایی که دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و تعداد کاربران بسیار بالایی را تحت پوشش قرار میدهد و کمک میکند به مراکز بزرگ ارائه خدمات، شبکه های بزرگ خدمات گیرنده، شبکه های ارتباط از راه دور، اپراتورهای تلفن همراه، اپراتورهای انتقال صدا و تصویر، ارائه دهنده های بزرگ مدیریت خدمات یکپارچه امنیتی (MSSP) و یا شرکت های بزرگ که امنیت خود را در بالاترین حد ممکن تامین نمایند.

شرکت فن آوران ارتباطات پگاه آماده ارائه این محصول و سایر محصولات شرکت فورتینت با مناسب ترین قیمت به مشتریان گرامی است .

http://pegahnet.com/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

تماس آنلاین با ما

در حال حاضر قادر به پاسخگویی آنلاین نیستیم. لطفا با ارسال ایمیل ما را از درخواست خود با خبر کنید

سوالی دارید؟ خوشحال می شویم تا در صورت امکان در خدمتتان باشیم

برای شروع به گفتگو کلیک کنید