سیسکو

سیسکو

ارائه راهکارهای شبکه مبتنی بر محصولات سیسکو

شرکت سیسکو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه در جهان، طیف وسیعی از محصولات از قبیل سوئیچ، روتر، فایروال و … را به بازار جهانی ارائه می‌کند. برخی از پرکاربردترین تجهیزات کمپانی Ciscoنظیر سوئیچ‌های سری 2960، 3560، 3750، 4500، 6500و همچنین روترهای سری 1800، 2800، 3800و 7600توسط این شرکت ارائه و پشتیبانی می‌شوند.

شرکت سیسکو روترهای متنوعی را برای کاربردهای مختلف در ردههای Branch office، WAN و  Service Provider  ها ارائه کرده است.

مدارک بین المللی شرکت CISCO

شرکت سیسکو جزء بزرگترین تولید کنندگان سخت افزار شبکه می باشد .تجهیزات از قبیل روتر وسوئیچ و فایروال و وایرلس و… از تولیدات اصلی این شرکت می باشد با توجه به این نکته بسیاری از شبکه های از تجهیزات این شرکت استفاده می کنند.

دوره CCNA

این دوره به عنوان منطقه ورود به هرم آموزشی شرکت سیسکو می باشد . افراد در این دوره با پیکربندی روترها و سوئیچ و تجهیزات وایرلس سیسکو به صورت مقدماتی آشنا می شوند.

دوره CCNP

مدرک CCNP شامل سه دوره می باشد که در این دوره ها افراد به صورت پیشرفته با پیکربندی روترها و سوئیچ ها و رفع اشکال از شبکه ها در مقیاس بزرگ آشنا می شوند.

دوره CCSP

مدرک CCSP شامل چهار دوره می باشد که افراد توانایی طراحی و پیکربندی تجهیزات امنیتی شرکت سیسکو را می دهد.

دوره CCIP

 

دوره CCIE

مدرک CCIE بالاترین و تخصصی ترین مدرک شرکت سیسکو می باشد که افراد برای به دست آوردن آن باید حداقل 3 سال سابقه کار کردن با تجهیزات شرکت سیسکو را داشته باشند.

 

Cisco Switches

Campus LAN Compact امكان استفاده ایمن و آسان از خدمات را در هر جایی فراهم می سازد. اینها سوئیچهایی مجتمع، بدون فن هستند كه برای فضاهایی با فراساختار محدود از نظر كابل كشی و سیم كشی از قبیل كیوسكها، اتاقهای كنفرانس و مراكز تلفن، ایده آل می باشند.

Service Provider – Ethernet Access

این سوئیچ های سیسکو به عنوان یک سرویس دهنده برای شما مدیریتی ساده ، ارتباطات مستمر، مجازی سازی و امنیت را فراهم می سازد.

Service Provider سوئیچهای اترنتی Carrier Ciscoامکان aggregationو  multiplexingرادربین لایه های دسترسی ومرزی فراهم می سازد.

Campus LAN – Access Switches شبكه شما را به گونه ای تطبیق می دهد كه نیازهای تجاری شما را دربر گرفته و كاربردهای برنامه های جدید را با استفاده از سوئیچهای دسترسی Ciscoبهینه سازی می كند.

Campus LAN – Core/Distribution Switches

متناسب کردن کارآیی وثبات شبکه توسط سرویس هایی که برروی شبکه هستندودروضعیت پیشتازمی باشند

Cisco Routers

Branch

 توان شبکه راافزایش می دهدوخدمات شعب رابرروی یک دستگاه بهینه می سازددرحالی که کاربرراازتجربه عالی (خدمات)برخوردارمی سازد.

WAN

WANخود را تغییر دهید تا بتوانید خدماتی معتبر، با عملکرد و امنیت بالا را به واحد، مراکز داده و به شبکه های شعب ارائه نمایید.

Service Provider

سهم خدمات دهی خویش را از دیگران متمایز نموده و میزان درآمد خویش را با ارائه خدمات آشنا برای مشترکین و راه حلهای مناسب، افزایش دهید.

تماس با ما

تماس آنلاین با ما

در حال حاضر قادر به پاسخگویی آنلاین نیستیم. لطفا با ارسال ایمیل ما را از درخواست خود با خبر کنید

سوالی دارید؟ خوشحال می شویم تا در صورت امکان در خدمتتان باشیم

برای شروع به گفتگو کلیک کنید